logo home
Zapytaj o ofertę

Edyta & Daniel

środa, 12 września 2018
Tym razem przenieśmy się z aparatem do pięknego miejsca jakim jest Hotel Molo w Osieku. Jezioro, klimatyczny deptak, cicha okolica oraz detale o które zadbała sama Para Młoda tworzą wspaniałą niepowtarzalną  atmosferę .
To właśnie tam sakramentalne tak powiedzieli sobie Edyta i Daniel. Drobniutka blondynka i przystojny chłopak idealnie wpasowali się ze Swoją miłością do tego pięknego miejsca. To sama przyjemność była towarzyszyć im w tym szczególnym dniu.

Sesję ślubną wykonaliśmy w Tatrach. Kilka kilometrów za granicami naszego pięknego kraju. Na sesji spędziliśmy cały,  niesamowity dzień! Pierwszym miejscem które odwiedziliśmy było Szczyrbskie Pleso na Słowacji. Malownicze jezioro usytuowane u podnóża Tatr oraz piękni Oni. Góry to świetna propozycja miejsca na wykonanie niepowtarzalnego pleneru ślubnego czy wymarzonej sesji ślubnej. Malowniczy krajobraz, górskie powietrze i niesamowite TATRY! Zapraszam do obejrzenia krótkiego reportażu z uroczystości weselnej i sesji plenerowej Edyty i Daniela.